+370 37 311904 / info@dagas.lt / Магазин
×
Звоните по любому вопросу!

+370 37 311904

BREMI — automobilio patikimumo garantija

Tokias gyvenimo būdo pokyčių tendencijas išraiškingai iliustruoja ir Lietuvos statistikos departamento duomenys. Automobilių skaičius nuo 1995 iki 2003 metų šalyje beveik padvigubėjo, o vairuotojų pažymėjimų išduodama kelis kartus daugiau. Tad skubančio ir automobilį vairuojančio žmogaus įvaizdis negrįžtamai įaugo į sąmonę, tapo dinamiškumu bei konkurencingumu pagrįstos evoliucijos ženklu.

Anot psichoanalitikų, susidoroti su greitėjančiu gyvenimo tempu padeda ne tik kruopštus veiklos planavimas, bet ir efektyvus laiko valdymas. Didžiausia problema — nespėti į nuvažiuojantį traukinį, t.y. iš pat ryto nepajudėti. Tyrimų duomenimis, didesnis psichologinis diskomfortas jaučiamas ne tuomet, kai veiklą tenka nutraukti dėl tam tikrų priežasčių, bet tada, kai apskirtai nepradedama ko nors daryti. Vadinasi, geros ir sėkmingos dienos sąlyga » iš pat ryto laiku pajudėti iš vietos. Pajudėti iš vietos » tai sėkmingai užvesti variklį ir stabiliai važiuoti. Tačiau ar visuomet tai pavyksta, ypač žiemą?

UAB «Autoelektronika» specialistas Andrej Naimušin sako, kad didelę reikšmę automobilio variklio užvedimo momentu turi visa transporto priemonės elektrinė dalis » pradedant uždegimo moduliais ir ritėmis, skriejikais bei paskirstymo dangteliais ir baigiant aukštos įtampos žvakių laidais. «Jeigu kuri nors elektros srovės perdavimo grandis sutrinka, užvesti automobilio praktiškai neįmanoma, todėl būtina rinktis tik patikimą ir kokybišką elektrinių dalių komplektą», — akcentuoja A. Naimušin.

Ilgaamžiai BREMI skriejikai ir paskirstymo dangteliai

Automobilių priežiūros specialistų teigimu, dėl temperatūros poveikio daugelis skriejikų ir paskirstymo dangtelių kontaktų tiesiog sudega. Šios dalys taip pat kenčia nuo drėgmės skirtingais metų laikais: jeigu kontaktai apsaugoti nepatikimai, jie ima koroduoti vykstant jonizacijai, todėl detalės tarnavimo laikas sutrumpėja. «Nesant geriems kontaktams, elektros srovė yra nepaduodama žvakėms, todėl sutrinka variklio darbas. Nekokybiški kontaktai deformuojasi ar tiesiog ištrupa», — teigia UAB «Autoelektronika» specialistas.

Kadangi skriejikai bei srovės paskirstymo dangteliai yra gaminami iš įtampai nelaidžių plastikų mišinio, jų gamybos procesui būtina naudoti tik aukštos kokybės žaliavas. Nuo to priklauso, ar gaminys bus kokybiškas ir tarnaus sklandžiai bei ilgai, ar bematant susidėvės. «BREMI Autoelektrik kompanija, laboratorijose atlikusi junginių atsparumo testus ir sukūrusi specialias plastiko gamybos technologijas, išvengė problemų, su kuriomis susidūrė kiti šių dalių gamintojai. BREMI skriejikų bei paskirstymo dangtelių dialektrinė varža kur kas didesnė, o atsparumas drėgmei ir temperatūros poveikiui patvirtintas tarptautiniais kokybės sertifikatais», — teigia didmeninės prekybos autodetalėmis bendrovės «Dagas» produkto vadovas Raimundas Kazavičius.

Kompanija «BREMI Autoelektrik» taip pat daug investavo į technologinės kontrolės sistemos sukūrimą, todėl visi BREMI produktai pasižymi itin dideliu tikslumu. Automobilių meistrų teigimu, kuo tiksliau skriejikas bus suderintas su paskirstymo dangteliu, tuo geriau bus atliekamos įtampos paskirstymo funkcijos. «Visiems savo klientams mes rekomenduojame BREMI skriejiką, paskirstymo dangtelį bei aukštosios įtampos žvakių laidus. Protingiausias sprendimas » keisti visą komplektą. Skirtingų firmų gaminiai arba nors viena sena susidėvėjusi detalė gali būti nesuderinami, todėl pakeitus tik dalį komplekto, gedimas gali būti neišvengiamas», — aiškina UAB «Autoelektronika» specialistas A. Naimušin.

BREMI aukštosios įtampos žvakių laidai tapo klasika

Esminis BREMI pranašumas prieš kitus gamintojus » unikalios plastikų bei polimerų formulės, leidžiančios sukurti itin aukštos kokybės medžiagas, iš kurių taip pat gaminami aukštosios įtampos žvakių laidai. «BREMI laidai išsiskiria ne tik kokybiškomis medžiagomis, bet ir dideliu atsparumu drėgmei bei temperatūros poveikiui. Jie turi specialų šarvą bei Vokietijos gamykloje prijungtus kontaktus žvakėms, dažnai vadinamus «pypkėmis». Tai originalus gaminys, suderintas su šiuolaikiniais reikalavimais», — pažymi R. Kazavičius.

BREMI prekės ženklas » patikimo judėjimo laisvė

Visame pasaulyje BREMI prekybos ženklą profesionalūs automobilių meistrai tapatina su itin kokybiškomis ir patikimomis elektros dalimis » skirstytuvo dangteliais, skriejikais, aukštos įtampos žvakių laidais. Tačiau fenomenalu tai, kad BREMI ženklu pažymėtas atsargines dalis vairuotojai žino per mažai, nors BREMI dalys puikuojasi beveik visuose naujuose Vokietijos automobilių gamybos koncernų pagamintuose automobiliuose. UAB «Dagas» rinkodaros vadovė Giedrė Kundrotienė sako, jog taip nutiko dėl «BREMI Autoelektrik» kompanijos marketingo strategijos, orientuotos autodalių tiekimui į konvejerį. Dėl šios priežasties BREMI produktai praktiškai neremiami, mažai reklamuojami, tačiau montuojami į naujausius «Volkswagen», «Audi», «BMW», «Mercedes Benz» automobilius.

Esminiai «BREMI Autoelektrik» kompanijos gaminamų dalių privalumai neapsiriboja aukštos kokybės ir patikimumo kriterijais, kurie keliami visiems gerai žinomiems bei ilgas gamybos tradicijas turintiems produktams. «BREMI gaminamos dalys yra itin konkurencingos kainos požiūriu, todėl manau, kad daugelio autoservisų bei autodalių parduotuvių vadovai renkasi BREMI dėl geros kainos. Mūsų įmonė taip pat savo klientams siūlo BREMI autodalis dėl aukštos produkto kokybės bei adekvačios kainos», — teigia autodalių parduotuvės ir serviso UAB «Klaipėdos Eoltas» vadybininkas Virginijus Mickus.

UAB «Dagas» rinkodaros vadovė G. Kundrotienė pažymi, kad autoservisams bei autodalių parduotuvėms sudaromos išskirtinės sąlygos aprūpinant visomis automobilių elektros instaliacijos dalimis. «Platus ir lankstus asortimentas, informatyvūs katalogai, nuolatinis tiekimas iš sandėlių, galimybė skubiai gauti užsakytas prekes, garantinis keitimas bei didelės nuolaidos leidžia puikiai patenkinti šio rinkos segmento poreikius», — akcentuoja UAB «Dagas» rinkodaros vadovė.

Навигация