+370 37 311904 / info@dagas.lt / Магазин
×
Звоните по любому вопросу!

+370 37 311904

BOGE amortizatoriai — klasikinės kokybės etalonas

Ne vienas vairuotojas savo patirtimi patvirtins, jog geri amortizatoriai » tai komforto, stabilumo ir saugumo sąlyga. Todėl valstybinės Techninės apžiūros keliami reikalavimai amortizatorių ir važiuoklės būklei vis griežtėja, amortizatoriai laikomi automobilio saugumą įtakojančiu komponentu. Kelių policijos pareigūnų teigimu, sugedę ar nusidėvėję amortizatoriai bei netvarkinga važiuoklė yra pagrindinė dėl nesuvaldytų transporto priemonių kylančių avarijų priežastis.

Didelę įtaką važiavimo saugumui ir automobilio techninei būklei turintys amortizatoriai sumažina vibraciją, neleidžia automobiliui «šokinėti» važiuojant nelygiu paviršiumi ir «kristi» į keliuose pasitaikančias duobes. Kadangi važiavimo saugumą lemia geras ratų sukibimas su kelio danga, todėl viena pagrindinių amortizatorių funkcijų » užtikrinti nepertraukiamą kontaktą su ne visada lygia kelio danga. Nors trumpam kontaktą su kelio danga praradęs automobilis ima slysti, gali būti traukiamas į šoną, tampa sunkiai valdomas posūkiuose ir kitose sudėtingesnėse vietose. Dėl blogo ratų sukibimo su kelio danga pailgėja automobilio stabdymo kelias, kyla grėsmė kitiems eismo dalyviams.

Originalūs vokiški amortizatoriai BOGE sukuria maksimalų komfortą vairuojant lengvuosius bei krovininius automobilius. Šie amortizatoriai naudojami naujiems serijiniams automobiliams gaminti; juos itin vertina didieji Vokietijos automobilių gamybos koncernai «Volkswagen», «Audi», «BMW», «Mercedes Benz» ir kt. Beveik visi iš Vakarų Europos parvaryti ir dar neremontuoti automobiliai yra su BOGE prekės ženklu. BOGE amortizatorius dėl pakankamai žemos kainos ir puikios kokybės pamėgo Rusijos vartotojai, jie gerai žinomi tarp specialistų.

Itin kokybiški originalūs amortizatoriai BOGE pasižymi dideliu patikimumu, ilgaamžiškumu, nepriekaištingu funkcijų atlikimu. Naudojant BOGE užtikrinamas automobilio saugumas ir važiavimo komfortiškumas. Jautrumas pokyčiams ir lankstumas leidžia BOGE prisiderinti prie kiekvieno poreikių, o ZF Trading koncerno investicijos į mokslinius tyrimus ir naujausias technologijas » pelnyti vartotojų pagarbą ir pasitikėjimą. Visiems BOGE amortizatoriams suteikiamos garantijos, todėl su BOGE nuvažiuoti kilometrai nekels jokių rūpesčių. BOGE » tai kiekvieno vairuotojo kasdienybės komforto dalis.

Dažniausia amortizatorių problema » ištekėjusi alyva. Dėl atsiradusių nesandarumų ištekėję tepalai neleidžia tinkamai veikti amortizatoriaus mechanizmui, todėl tokius amortizatorius būtina keisti. BOGE amortizatoriai į automobilius montuojami jau seniai, tačiau neteko girdėti, kad tepalas išbėgtų. Mūsų klientai vieną kartą nusipirkę BOGE, kitą kartą sugrįžę vėl prašo tos pačios firmos detalės.

Kita amortizatorių problema » dažnas apsauginių gumų plyšimas. Atsiradus apsauginės gumos įtrūkimams purvas ir drėgmė patenka ant besitrinančių dalių, todėl amortizatorius greičiau nusidėvi ir praranda būtinas charakteristikas. Iš nekokybiškų žaliavų pagamintos apsauginės gumos neatlaiko smūgių ir greičiau suplyšta, todėl būtina rinktis patikimus amortizatorius su gamintojų nustatytomis apsauginėmis detalėmis.

BOGE specialistai kiekvienam amortizatorių tipui yra nustatę specialius apsauginių detalių komplektus, kurios ne tik apsaugo nuo smūgių ir nepageidaujamo atmosferos poveikio, bet ir užtikrina amortizatoriaus sandarumą. Tai leidžia išvengti žiemą vairuotojus kamuojančios problemos » amortizatorių užšalimo.

Pagrindinės «Boge» amortizatorių grupės

Tepaliniai BOGE automatic » tai specialiai skirtingiems automobilių modeliams sukurti amortizatoriai, kuriuos naudoja stambiausi automobilių gamintojai. Šie amortizatoriai skirti saugiam ir komfortabiliam važinėjimui. Tiems vairuotojams, kurie mėgsta ambicingesnį ir ekspresyvesnį vairavimo stilių puikiai tiks dujiniai BOGE turbo, o specialiems poreikiams skirti BOGE eXtreme su automatizuota automobilio horizontalaus išlyginimo sistema «Nivomat» leis operatyviai prisitaikyti prie pasikeitusių važiavimo sąlygų.

Навигация