+370 37 311904 / info@dagas.lt / El. parduotuvė
×
Skambinkite bet kokiu klausimu!

+370 37 311904

Didmeninė prekyba

Didmeninėmis kainomis parduodame visas lengvųjų automobilių detales, išskyrus kėbulo dalis ir stiklus. Suteikiame prisijungimą prie mūsų detalių katalogo, kur nurodomos prekių didmeninės kainos. Detales, kurių neturime sandėlyje, užsakius iki 17 val. atsivežame sekančios darbo dienos ryte.

Pristatome autodetales tą pačią ar sekančią darbo dieną tiesiai į servisą ar parduotuvę nuosavu transportu, kurjerių tarnybos paslaugomis arba per Kauno autobusų parko siuntų tarnybą.

Pasirašome bendradarbiavimo sutartis su įmonėmis, ūkininkais, asmenimis dirbančiais pagal verslo liudijimus, esant galimybei suteikiame mokėjimo atidėjimus. Už automobilių detales galima apmokėti  grynaisiais pinigais, pristačius detales į vietą, arba apmokant iš anksto, mokėjimo pavedimu į mūsų atsiskaitomąją sąskaitą.

Galime suremontuoti ar restauruoti starterį ir generatorių atsiunčiant mums per kurjerių tarnybą, autobusų parko siuntų tarnybą, jei yra galimybė paimame savo transportu patys. Suremontuotus mazgus išsiunčiame atgal suderintu būdu. Remontuojame visų vandens ir sausumos transporto priemonių ir technikos bei žemės ūkio technikos starterius ir generatorius, suteikiame garantiją.

Turite klausimų?

Važiuoti
NAUJIENA!!! UAB DAGAS pildo automobilių kondicionierius!