+370 37 311904 / info@dagas.lt / El. parduotuvė
×
Skambinkite bet kokiu klausimu!

+370 37 311904

Mažmeninė prekyba, parduotuvė

Parduotuvėje esančioje adresu Islandijos pl. 131F, Kaune parduodame visų lengvųjų automobilių detales išskyrus kėbulo dalis ir stiklus. Daugumą detalių turime vietoj, sandėlyje, ko neturime galime atvežti per 1 darbo dieną. Užsakius reikiamą detalę iki 16 valandos, atsiimti galima sekančią darbo dieną 8:30-9:00

Užsakius prekes per internetinį UAB „Dagas“ puslapį ir apmokėjus išankstiniu pavedimu detales atvežame į vietą. Susiderinus detales siunčiame į bet kurį Europos miestą. Už detales galima apmokėti išankstiniu bankiniu pavedimu, banko kortele arba grynaisiais pinigais.

Galime suremontuoti ar restauruoti starterį ir generatorių atsiunčiant mums per kurjerių tarnybą, autobusų parko siuntų tarnybą, jei yra galimybė paimame savo transportu patys. Suremontuotus mazgus išsiunčiame atgal suderintu būdu. Remontuojame visų vandens ir sausumos transporto priemonių ir technikos bei žemės ūkio technikos starterius ir generatorius, suteikiame garantiją.

Parduodame restauruotus starterius ir generatorius, suteikiame 18 mėnesių garantiją. Superkame neveikiančius starterius, generatorius, bendeksus ir elektromagnetus.

 

Turite klausimų?

Važiuoti
Suremontuojame starterį, generatorių per 1 valandą (Pasiūlymas galioja lengvųjų automobilių išimtiems mazgams, esant DAGAS UAB sandėlyje reikalingoms atsarginėms detalėms)