+370 37 311904 / info@dagas.lt / El. parduotuvė
×
Skambinkite bet kokiu klausimu!

+370 37 311904

ATE STABDŽIŲ SISTEMA – RYTOJAUS STANDARTAI ŠIANDIEN!

ATE yra Continental koncernui priklausantis prekinis ženklas skirtas antrinei automobilių atsarginių detalių rinkai. ATE stabdžių sistemų dalys su originaliais automobilių gamintojų automobilių ženklais tiekiamos į žymiausių Europos automobilių gamybos linijas ir atitinka OEM (originalo įrangos gamintojas) kokybę.

ATE – stabdžių sistemos detalių gamintojai turi šimtametę plėtros ir vystymo patirtį, tai kokybės ir inovacijų vystymo lyderė, siūlanti vis naujesnį ir inovatyvesnį prekių asortimentą. Kol mes džiaugiamės jų sukurtomis naujovėmis, ATE jau kuria naujus planus nustebinti automobilių gamintojus ir mus. Tai ženklas atitinkantis du pagrindinius teiginius – kokybė ir inovacija, o devizas – „Rytojaus standartai šiandien“.

Originaliais ATE stabdžių diskais bei trinkelėmis, dėl jų kokybės galima pasitikėti šimtu procentų, jie gaminami iš modernių, tyrimų metu išbandytų medžiagų, dėl ko užtikrinamas optimaliausias stabdymo efektyvumas ir tarnavimo laikas išlaikant geriausią stabdymo kokybę.

ATE stabdžių trinkelėms naudojama virš 150 įvairių medžiagų junginių ir kiekvieno jų sudėtis pritaikoma ir atitinka tam tikros, konkrečios, automobilių serijos savybes. Priešingai, ATE konkurentai paprastai pasitenkina keturiais-penkiais universaliais stabdžių trinkelių junginiais.

Dauguma ATE savanoriškų bandymų apima ir skleidžiamą triukšmo lygį, ir stabdžių trinkelių nusidėvėjimo parametrus,  ir stabdžių diskų storio svyravimus. Be to, patirtis sukaupta automobilių lenktynėse panaudojama serijinėje gamyboje ir tai leidžia vairuotojams derinti saugą ir malonų vairavimą net ir kasdieninėmis sąlygomis. Būtent dėl šios priežasties dauguma Europos automobilių gamintojų renkasi ATE gaminius.

Kaip stabdžių sistemų specialistai, ATE per daugiau nei 100 metų nustatė naujas kokybės, inovacijų ir kompetencijos gaires. ATE patirtis, susijusi su tyrimais, gamyba ir pristatymu, padėjo jai tapti pirmaujančiu automobilių originalios įrangos gamintoju (OEM-Original equipment manufacturer) ir atsarginių dalių tiekėju. Po daugelio seminarų ir pristatymų, pirkėjai ir transporto priemonių gamintojai tiksliai žino, kodėl jie gali visiškai pasikliauti ATE.

ATE kuria produktų naujoves, kurios tenkintų nuolat augančius vairuotojų pageidavimus ir lūkesčius. Kaip pavyzdys, nuo 2010 metų ATE pirmieji pradėjo gaminti stabdžių trinkeles su keraminiu mišiniu, kas stipriai sumažina dulkėtumą, nuo 2015 metų – raižytus diskus, kas pagerina stabdžių diskų aušinimą, dar vienas ATE išskirtinumas stabdžių sistemos gamyboje, tai ATE CERAMIC gaminių linija. Novatoriškas, bei gamtai draugiškas dėl savo sudėties. Stabdžių trinkelių junginys naudojamas ATE CERAMIC trinkelėse sumažina triukšmą, stabdymas tampa itin tylus, šios gamybos linijos trinkelės tarnauja ilgiau už įprastas stabdžių trinkeles ir mažiau nudėvi stabdžių diską.

Stabdant  galima užtikrinti absoliučią saugą ir kiekvienas, vartotojas, kuris nenori prarasti gamyklinės stabdymo kokybės pasirenka ATE produktus, garantuojančius didžiausią saugumą kelyje. ATE – RYTOJAUS STANDARTAI ŠIANDIEN!

 

Važiuoti
Suremontuojame starterį, generatorių per 1 valandą (Pasiūlymas galioja lengvųjų automobilių išimtiems mazgams, esant DAGAS UAB sandėlyje reikalingoms atsarginėms detalėms)