Spauda
2009.06.08

Psichologų teigimu, greitėjantis gyvenimo būdas bei kintanti darbo kultūra yra ne tik globalizacijos pasekmė, bet ir aršios konkurencijos požymis. Visuomet privalome suspėti į svarbų susitikimą, turime greičiau nuvykti į darbą, anksčiau atvažiuoti į renginį ar laiku paimti vaikus iš darželio ir mokyklos. Darbai ir kiti reikalai niekuomet nelaukia, o didėjantis spaudimas ���kalti pinigus��� paverčia kasdienį gyvenimą lenktynių trasa, kurioje svarbiausia priemone finišui pasiekti tampa patikimas automobilis.

2009.06.08

Ne vienas vairuotojas savo patirtimi patvirtins, jog geri amortizatoriai ��� tai komforto, stabilumo ir saugumo sąlyga. Todėl valstybinės Techninės apžiūros keliami reikalavimai amortizatorių ir važiuoklės būklei vis griežtėja, amortizatoriai laikomi automobilio saugumą įtakojančiu komponentu. Kelių policijos pareigūnų teigimu, sugedę ar nusidėvėję amortizatoriai bei netvarkinga važiuoklė yra pagrindinė dėl nesuvaldytų transporto priemonių kylančių avarijų priežastis.

2009.06.08

Net jei tepsi, ilgai nevažiuosi

Ši tiesa dažnai pateisina savo išmintį, kai automobilis staiga ima ���springti���, tepalo daviklis pradeda skleisti nemalonius signalus, o žiemą ��� dyzelinio kuro padavimo sistema užšąla. Žmogaus ausims ir akims dažnai nepastebimi negatyvūs procesai variklio viduje tampa apmaudžiai liūdno ���paskutinio garo��� priežastimi. Turbūt ne vienas vairuotojas daug ką atiduotų, kad išvengtų problemų, tykančių ne tik kelyje, bet ir automobilio viduje.