+370 37 311904 / info@dagas.lt / El. parduotuvė
×
Skambinkite bet kokiu klausimu!

+370 37 311904

Apie įmonę

UAB „DAGAS“ – tai mažmeninė ir didmeninė prekyba automobilių dalimis. Starterių ir generatorių prekybos, remonto ir diagnostikos centras.

Turėdami vieną didžiausių elektros dalių sandėlių šalyje,  galime pasiūlyti platų asortimentą: prekiaujame starteriais ir generatoriais daugeliui transporto priemonių bei įvairiomis  detalėmis lengviesiems automobiliams.

Profesionalūs mūsų serviso meistrai atlieka starterių ir generatorių keitimą, remontą arba restauraciją, kompiuterinę automobilio diagnostiką ir elektros įrangos remontą.

Nuo 2006 m. UAB „Dagas” priklauso tarptautinei automobilių dalių restauratorių asociacijai APRA (Auto Parts Remanufacturers Asociation).

Mūsų klientai – asmenys ir įmonės, automobilių servisai, remonto dirbtuvės, parduotuvės visoje Lietuvoje, taip pat Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Kaliningrado srityje. Kiekvienam klientui stengiamės surasti individualų automobilio problemos sprendimą.

Klientams siūlome:

Remontą

remontuojame ir restauruojame lengvųjų, krovininių automobilių, motociklų, žemės ūkio technikos, laivų ir kitų transporto priemonių starterius ir generatorius.

Automobilių dalis

turime vieną didžiausių elektros dalių sandėlių Baltijos šalyse. Prekiaujame naujais ir restauruotais starteriais, generatoriais, elektros įranga bei kitomis automobilių dalimis iš patikimų gamintojų.

Diagnostiką

atliekame profesionalią kompiuterinę automobilio valdymo sistemų diagnostiką ir remontuojame elektros įrangą.

Sužinok paslaugų kainas!

Greitį

suremontuojame starterį ar generatorių per 1 valandą! Pasiūlymas galioja lengvųjų automobilių išimtiems mazgams, jei „Dagas” sandėlyje yra reikalingų atsarginių detalių.

Kokybę

suremontuotiems starteriams ir generatoriams teikiame 6-erų, o restauruotiems – 18 mėnesių garantiją. Mūsų komandoje dirba profesionalūs, didelę patirtį sukaupę meistrai.

Lankstumą

galime pasiūlyti naują starterį ar generatorių, galime pakeisti tik jo detales arba pilnai restauruoti. Automobilį remontui galite palikti pas mus centre arba sugedusį mechanizmą pristatyti mums patys bei kurjerio pagalba.

Palankią kainą

per 25 veiklos metus sukaupėme bendradarbiavimo patirtį su Europos gamintojais, Lietuvos servisais, tad galime pasiūlyti palankias kainas kiekvienam pirkėjui.

Turite klausimų?

Važiuoti
Suremontuojame starterį, generatorių per 1 valandą (Pasiūlymas galioja lengvųjų automobilių išimtiems mazgams, esant DAGAS UAB sandėlyje reikalingoms atsarginėms detalėms)